Kayseri’den alacağınız hizmet ile  Dünya’nın her yerinden Tıklanma alacaksınız. 

Hakkımızda

İş ortaklarımızla 2018’de başladığımız serüvene 6 yılı aşkın süre ve yüzlerce tecrübemizi üstüne katarak ilerlemeye devam ettik. Bu sürede beraber çalıştığımız iş ortaklarımız kazançlarını artırırken bizler de istediği hedefe ulaşan aynı zamanda yarınlara yeni projelerle ilerleyen bir şirket haline geldik. 

89+

Mutlu Müşteri

1208+

Sipariş hacmi

Profesyonel Ekibimiz 

Sizin için en  donanımlı ekip olduk.

Yasin Yeşilyurt

Web Danışmanlığı Uzmanı

Planladığınız büyüme oranlarını beraber gerçekleştirmek için kendimi geliştirdim. Web alanında ihtiyacınız olan her şeyi eksiksiz gidermeniz için burdayım. Kurumsal web tasarım başta olmak üzere her alanda şirketlerinizin veya sizlerin fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için burdayım. 

Kurumsal web sitesiyle planlamanızı ve stratejilerinizi iş ortaklarınızla paylaşacaksınız.

Yunus Güler 

E-ticaret Uzmanı

Başta mikro ihracat olmak üzere yurt dışı / yurtiçi e-ticaret merkezlerinizdeki işlemleri kendi e-ticaret sitemizin tasarım detayları ve işleyiş sürecini beraber yöneteceğiz. Pazar yeri entegrasyonları, kargo entegrasyonları, kargo sürecinin takibi, fanatik müşteri kitlesi oluşturma stratejilerimizle işletmenizin karlılık oranını %40 artırmayı hedefliyorum. 

Karlılığınızı artırıp en kısa zamanda sektörde sözünü geçiren bir firma olacaksınız. 

Sümeyye Çelik 

Sosyal Medya Uzmanı

Günümüzün en önemli pazar yerlerinden olan sosyal medya hizmetlerini beraber yöneteceğiz. Bu sürede sizlere markanıza ait instagram & pinterest & facebook  görsel tasarımları, reels video ve story tasarımlarınız benim planlamam altında olacak. Sosyal medya hesaplarınızın, web sitenizin ve e-ticaret sitenizin reklam yönetimini de yöneterek en düşük bütçeyle en yüksek gelirleri elde etmenizi sağlayacağım.

Şirketinizi kurumsallaştırarak istediğiniz zaman hedef kitlenize istediğiniz ürünü satabileceksiniz. 

İş Ortaklarımız

Hedeflerine bizimle yürüyen iş ortaklarımız.